Vzduchotěsné uzavřené weldingportable nafukovací garáž nafukovací garáž stan Nafukovací Auto Kapsle

Nový produkt

Skladem

1000 ks

7 732.06 Kč

Vzduchotěsné uzavřené weldingportable nafukovací garáž nafukovací garáž stan Nafukovací Auto Kapsle

Tyto velmi cenově dostupné nafukovací auto kryty místech své vozidlo v automobilové kapsle pro kompletní vnitřní nebo kryté venkovní ochranu. Speciálně konstruovaná pro automobily a motocykly.

Tyto auto skladování skladovací systémy byly vyvinuty s cílem poskytnout stabilní prostředí pro vaše cenné vozidla.

Proudění vzduchu oběhu kolem vašeho auta

Proudění vzduchu oběhu kolem vašeho auta, je aktivní 24 hodin denně prostřednictvím dlouhodobé malý elektrický ventilátor. Podobné systémy byly původně vyvinuty v BRITÁNII Carcoon a později jako Auto Kapsle v USA. Tato verze je až o dvě třetiny levnější než většina systémů a snadné opravy (s páskou).

Jednoduché použití ve 3 krocích:-

1. Pohon V - Položte se na podložku, drive na to

2. Nafouknout - Jednoduše zip na kryt a zapněte ventilátor jako auto bublina nafoukne před očima.

3. Chránit - Jednou nafouknutý, že vaše auto je v bezpečí od všeho, kondenzace, vlhkost, prach, hmyz, padající předměty a rez a mnohem více.

Vaše auto je uložen v autě kapsle s proudící vzduch, to je kompletní balíček, pokud jde o ochranu vašeho vozu. To bude nejen udržet prach pryč, ale bude chránit váš vůz před hlodavci, brouky, stopy rukou a dokonce i padající předměty.

Vaše Auto se bude Bublina:-

Udržuje vaše auto prachu zdarma

Udržuje hlodavci a brouci

Chrání z vnějšku škody

Tvrdí, že velký showroom podívat

Udržuje auto čerstvé a bez kondenzace uvnitř i venku

Snadné použití

CHRAŇTE SVÉ INVESTICE PROTI ŽIVLŮM!

Auto Kapsle auto storge bublina je tak snadné! Nebudete mi to věřit! A to je jen bonus navíc, když vidíte, jak dobře je vaše vozidlo je zamčené pryč od zla prvky, jako je koroze, rez, prach, špína, škrábance a dokonce i otisky prstů. Vnitřní auto skladování kapsle je jasné, vinyl bublina, která zcela těsnění a chrání před živly, že jsme všichni strach. To, nechá vás s jistotou, že vaše investice je dobře ochráněna.

V srdci CarCapsule je 12-volt, vysokotlaký ventilátor. To poskytuje kontinuální proudění vzduchu, aby vaše vozidlo, nebo motocykl suché. Teplota uvnitř vozu bublina zůstává konstantní a v souladu s okolním vzduchem. Odpařováním úložný systém, udržuje vaše vozidlo suché, protože výměna vzduchu uvnitř bubliny 3 nebo 4 krát každou hodinu. Tím se zabrání vlhkosti z kondenzační na vaše vozidlo.

Vaše auto je více než jen prostředkem k dosažení cíle. Ano, řídit se dostat z bodu A do bodu B, ale je to také umělecké dílo, investice a majetek. Ty by nikdy vědomě nechat náchylné k nepřízni počasí nebo jiné hrozby, které mohou ublížit. Jste aktivně chránit vaše auto s krytem nebo jinou formu ochrany, i když? Pokud ne, můžete tak učinit tím, že investice do nafukovací auto kryt—a získává klid v procesu. Auto, bublina štíty obsah z prvků, a může také zajistit, aby vaše auto zůstane suché a bez prachu s vnitřním ventilátorem.

Skladování, Které je Cenově dostupné

Pokud hledáte způsob, jak udržet váš vůz chráněn před korozí, ohněm a rez, existuje řada možností, které můžete prozkoumat. Dostatek úložného jednotky nabízejí tyto výhody za měsíční poplatek. Často, i když cena je přemrštěná a vyžaduje opakované investice, která dodává rychle. Auto skladování bublina nabízí srovnatelnou ochranu, která je daleko cenově dostupnější a pohodlnější. Udržet vaše auto v auto pilulka je nejlepší volbou pro cenově dostupné dočasné nebo dlouhodobé skladování. S možností vyrobeny z vinylu, plastu a PVC, náš výběr nabízí jen to nejlepší.

Profesionální Kvalitní Ochranu

Bublina auto kryt je jistě cenově dostupnější než jiné auto, možnosti skladování, ale může nabídnout stejnou úroveň ochrany? To je otázka, že bude samozřejmě informovat vaše rozhodnutí—cena není jediným kritériem, na které záleží, pokud jde o udržení své auto v bezpečí. Auto kapsle mohou skutečně poskytují neuvěřitelnou úroveň ochrany. Mnoho modelů může vydržet dopad pět liber nebo více, a s cirkulující fanoušci, vaše auto je v bezpečí před vlhkostí a plísní. Tento stupeň ochrany je vhodný pro auto fandy a profesionály. Nedělej kompromisy, nebo přeplatit, když to přijde k udržení své auto v bezpečí.

Štítky: nafukovací stan caravan, capsul auto, nafukovací auto, stan, přeložte party stan, stan kufru, tábor venkovní stan, swimava nafukovací bazén, markýzy, garážová, honda cbr400 nc29 kapotáž, kapsle auta
Číslo Modelu 14+64
orign Čína
Materiál PVC
Věkové Rozmezí < 3 roky starý
Příslušenství Fanoušci
Design Nafukovací Trampolína
Pro Nafukovací Auto Kapsle Prachu
Životnost více než 3 roky
Značka qinda nafukovací
Typ BAZÉN
Velikost 3/4/5x2x2 meters (LWH)
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Vzduchotěsné uzavřené weldingportable nafukovací garáž nafukovací garáž stan Nafukovací Auto Kapsle

Vzduchotěsné uzavřené weldingportable nafukovací garáž nafukovací garáž stan Nafukovací Auto Kapsle

1 Recenze
14 359.54 Kč

Poznámka : Výrobek, Cena Včetně Rampy Mat trampolína Nafukovací Air Incline + Jeden 500W Vzduchové Čerpadlo + Nákladní Hotové Vysoce Kvalitní Ručně Vyráběné Levné Měkké Přistání Rampy Mat Trampolína Nafukovací Air Incline Pro Gymnastické FAQ Q1 : jakou velikost a barvu Vysoce Kvalitní Ručně vyráběné

1 Recenze
6 993.98 Kč

Šest tisíc dvě stě sedm Velikost: 2.9*2*2m Hmotnost: 17 KG 6209 Velikost: 3.6*2.6*2.5 m Hmotnost: 22KG 6008 Velikost: 3.7*2.6*2.1 m Hmotnost: 24KG Kupující ukázat 6210 Velikost: 3.5*3*2.7 m Hmotnost: 28KG Kupující ukázat 6063 Velikost:3*3*2.1 m Hmotnost: 28KG Kupující Ukázat 6019 Velikost:3.5*3*2.1

1 Recenze
890.07 Kč

Název:Nafukovací Hračky Materiál: PU potažení polyesterová tkanina Plug Typ: EU plug Velikost:Jedna Velikost Barva:Jako na obrázku Packbag:1 sada,Deflaci Příležitosti: Halloween, Karneval ,Vánoční besídka,divadelní Představení rekvizity,Velikonoce/Téma Party Dekorace,Jako dárky pro vaše děti Vhodný

0 Recenze
111.78 Kč

Sobí Paroh Vánoční Hračky Nafukovací, Vánoční Sobí Paroh Klobouk Ring Toss Hra Party Hračky EIG88 1 x Sobí Paroh Klobouk 4 x Přehazovat Kroužky Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší

Související produkty