2020 Přímou Podporu HCPL-7860L A7860L

Nový produkt

Skladem

1000 ks

121.06 Kč

Milý Příteli, Děkuji vám moc za vaši podporu. Pokud nějaké jiné požadavky, které ostatní dodavatelé a nás neukázal v www.irmapekna.cz , plz nás kontaktovat prostřednictvím vytvořit nový odkaz pro vás. Protože stále máme velké zásoby nenahrály v www.irmapekna.cz. Záruční lhůta je 6 Měsíců. Platba • Při nákupu na www.irmapekna.cz, vaše platby je chráněn Podmíněná. Sledujte své objednávky v jakékoliv fázi dodávky on-line a pocit bezpečí, že platba bude propuštěn, aby dodavatel po vás potvrzení doručení vaší objednávky. S Escrow, vaše údaje o kreditní kartě jsou nikdy vystaveny.

Přepravní podmínky • záruční doba doprava a bezpečnosti dodávky, jsme POUZE schopni loď položku do zemí uvedených v Lodní dopravu A Balení.

Záruka •6 Měsíců Záruky. Koupit s důvěrou! Zpětná vazba: Vážení kupující, vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. • Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Naším cílem je poskytovat Nejvyšší Úroveň Služeb Zákazníkům, budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.

Kontaktujte nás: • staráme se o naše stálé zákazníky, pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby budou velmi rádi, aby vám pomohl. Snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, nicméně, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě. Prosím, dovolte 24 obchodních hodin pro nás odpověď.

Děkuji vám za vaši podporu, doufám, že každý má příjemný pracovní cestu v našem obchodě a vítám vás, pojďte dál!

Štítky: wonderfilled, st boční logo, sony ex1 lcd, hračky herotic, rádio 1018 b, x60 střídače, měkké kožešiny hadr, yogibo japonsko, relefree hrnek
Číslo Modelu HCPL-7860L
Značka WSMY
Kompatibilní Herní Konzole, Kinect
Kompatibilní Značka/Model NIC

Napsat recenzi

2020 Přímou Podporu HCPL-7860L A7860L

2020 Přímou Podporu HCPL-7860L A7860L

0 Recenze
147.35 Kč

O logistice Hodnota více než 15 dolarů, pokud jste žádost o expresní způsob, jak je Čína post registrační balíček, prosím, zanechte vzkaz v objednávce, jinak majitel může zajistit další logistiky. Návaznost logistické informace. Vážení zákazníci a přátelé, v případě, že vysoké hodnoty zboží, trváte na výběru

1 Recenze
353.24 Kč

50ks Pro Nintendo Game Boy Advance pro GBA Hry, Konzole Vnitřní Baterie Kontaktu Svorka Baterie Jarní Výměna Balíčku včetně: 50 x baterie náhradní pružiny pro GBA Skutečné Fotografie Zobrazení:

0 Recenze
682.63 Kč

Kovové Střechy Světlo LED Reflektor pro TRX4 D90 D110 1/10 RC Lezení Auto JR Konektor Reflektor pro Axial Scx10 UDR XMAXX E REVO, Slash Vlastnosti: Snadná instalace a rozebírat Držák je vyroben z 304 z nerezové oceli, stínidlo je vyrobeno z hliníkové slitiny 5 LED světla jsou zapojena v sérii, výkon

Související produkty