FEELWORLD LUT6S 6 Inch 2600nits HDR, 3D LUT Dotykový Displej na Fotoaparátu Pole DSLR Monitor s Křivky pro Stabilizátor Natáčení Videa

Nový produkt

Skladem

1000 ks

8 615.50 Kč

Určený pro všechny Střelecké Situace

LUT6S vybavuje filmaři s výhodami velké na display fotoaparátu bez nastavení fotoaparátu až nepříjemné.LUT6S je plný high-end funkce monitorování v malý, lehký balíček, který lze připojit k prakticky libovolné kamery.Na přední straně má velký vysokým rozlišením, daylight viewable LCD dotykový displej, tam jsou video připojení na levé straně a slot pro SD kartu na dně, a prostor pro NP-F baterií na zadní straně.Vnější rám funkce standardní ¼ " přípojné body na spodní a pravé pro připojení kamery a soupravy.Tento konstrukční detail dělá LUT6S snadno připojit k fotoaparátu, a snadno sdílet s členem týmu, nebo klient.

2600nit Super-Jasné, Viditelné na Slunci

Plně nastavitelný 2600nits obrazovky je neuvěřitelně jasný, takže je ideální pro fotografování v interiéru nebo venku.Vysoké světlé 2600nits obrazovka je téměř 5 krát jasu konvenční pole monitory, vám umožní fotografovat v exteriéru bez odrazy praní obrazu.Díky tomu je snadné vidět venku bez kapuce, takže je snadné pro fotografování v exteriéru za jasného denního světla!

Vestavěný HDR / De-log 3D LUT, 3G-SDI a Podporou 3D LUT Výstup

LUT6S má vestavěný HLG 2020, HLG 709, HLG P3 HDR, 3D LUT, a Rec709 De-slog3 Lut, zahrnuje SLOG2, SLOG3, LOGC, VLOG.Na LUT6S podpora výstupních vlastní LUT obrazový výstup, zobrazení HDR (high dynamic range) signál pro neuvěřitelnou čistotu a detail, zjednodušuje složitost natáčení Log a HDR, který vám pomůže kopírovat post-produkce pracovní postupy v okamžiku, kdy je to nejdůležitější–při střelbě.

Zatížení Vlastní 3D Lut Znovu Film Vypadá!

Některé kamery mohou výstup logaritmický barevný prostor zachovat dynamický rozsah, což je skvělé pro pozdější postprodukci, nicméně když se tyto soubory jsou zobrazovány na monitoru mohou vypadat ploché a omyje. 3D Lut vyřešit tento problém, protože oni vám umožní použít "hledat" na monitoru, takže můžete získat představu o tom, jak hotové snímky budou vypadat jako při editaci.Můžete použít vestavěný-in LOG do Rec.709 video nebo nahrát .kostka soubory( jednoho souboru nesmí překročit 7.9 M, podporuje soubory s LUT_3D_SIZE z 16, 17, 32, 33, 64, 65).LUT6S umožňuje zatížení vnitřně až 50 vlastní Lut , vypadá nebo profily kdykoliv pomocí SD Karty ( Podpora pro FAT32 a NTFS) Slot a okamžitě vybrat mezi nimi, udržování tvůrčího záměru, a to vždy.

Jednoduchý OS, Propracované Záběry

Naše flexibilní OS je vybaven rozsáhlou sadu obory, všechny operace lze provést pomocí lehkého dotyku.Video OS zahrnuje nástroje pro ostření, rámování a expozice (průběh, RGB parade, vectorscope, RGB histogram, histogram, audio meter, zaostření, zoom, zebra, false color, rám průvodce, bezpečné oblasti, atd.) spolu s flexibilní 3D LUT zatížení nástroje (použití vestavěné LOG do Rec.709 video nebo nahrát .kostka soubory), HDR sledování a možnosti pro nezkreslený de-squeeze sledování.

Dotykový Displej Operační Instrukce

Dlouhým stisknutím tlačítka pro zapnutí a vypnutí napájení; krátkým stiskem zapnout a vypnout na obrazovce dotykové funkce. 1. Když je monitor a dotykové jsou oba, neustále klepněte na obrazovce dvakrát pro vstup do hlavního menu. 2. Skluzu fingure z dolní části obrazovky pro vstup do místní nabídky.Double-klikněte na zkratku funkce menu, pomocí menu pole "" tlačítko, můžete upravit nastavení funkce. 3. Na levé straně obrazovky (1/2 rozdělené obrazovce), můžete přímo nastavit jas podsvícení obrazovky, na pravé straně obrazovky (1/2 rozdělené obrazovce), můžete přímo nastavit hlasitost. 4. Klepněte na libovolné místo vedle menu pro opuštění menu.

Připojte se k Profesionální Fotoaparáty, Videokamery a DSLR je

S oběma 3G-SDI a 4K HDMI vstupů můžete připojit k jakékoli spotřebitelské kamery, vysílání, kamera nebo i DSLR fotoaparáty.Můžete také získat loop thru výstupy, takže můžete zobrazit živé video nebo rozšířit zobrazení na vnějších obrazovek nebo projektory s embedded audio.Můžete také sledovat pomocí audio 3.5 mm stereo jack pro sluchátka.Pro napájení je 12V DC vstup a jeden NP-F baterií slot.Na zadní straně monitoru mají ventilátor, který automatický odvod tepla podle jasu podsvícení.Pod "auto", pokud jasu podsvícení je větší než 80, ventilátor se automaticky zapne.

3G-SDI a 4K HDMI Loop-out

LUT6S má 3G-SDI, 4K HDMI in a loop-out, což umožňuje nejen zobrazení živé signály, ale také poslat je ven, aby ostatní monitory současně.Je to schopnost zobrazení živého obrazu na více monitorů najednou při zachování původní kvality videa.Připojení k Bezdrátové Vysílače Přenos na filmový štáb režiséra sledování zároveň.Bez kabelu pružnější přechod mezi scénami bez námahy pro venkovní fotografování.Připojení k Ředitel Monitor Zobrazení živého obrazu na více monitorů současně.

Štítky: feelworld, led monitor touch, feelworld f6 lut, fotoaparát stabil, feelworld monitor, skryté video, vysílání sledovat, monitor sdi, feelworld lut6, pole monitoru
Značka feelworld
Usnesení 1920x1080 pixelů
Kontrast 1000
Jas 2600nit
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu LUT6S
Displej 6"
Plug Typ JP

Napsat recenzi

FEELWORLD LUT6S 6 Inch 2600nits HDR, 3D LUT Dotykový Displej na Fotoaparátu Pole DSLR Monitor s Křivky pro Stabilizátor Natáčení Videa

FEELWORLD LUT6S 6 Inch 2600nits HDR, 3D LUT Dotykový Displej na Fotoaparátu Pole DSLR Monitor s Křivky pro Stabilizátor Natáčení Videa

2 Recenze
130.56 Kč

100% Zbrusu Nový Pořadové číslo položky. : 856410-856427 856256-856271 Barva: Černá, Hnědá, Červená, Modrá Specifika: 1 cm=0.393 palec, 1 palec= 2.54 cm Velikost Délka Pas Boky S 60 cm 64 cm 80 cm M 61 cm 68cm 84 cm L 62 cm 72 cm 88 cm XL 63 cm 76 cm 92 cm XXL 64 cm 96cm 80cm XXXL 65 cm 84 cm 100 cm 4XL 66cm

0 Recenze
620.11 Kč

Drahý příteli: Protože to je Asijská velikost,prosím, zkontrolujte, zda velikost tabulky pečlivě, vyhnout nákupu špatné velikosti.

0 Recenze
490.21 Kč

Vlastnosti: LED venkovní vodotěsné dekorativní nádvoří sníh projekční lampa. Oblek pro Trávník Vánoční osvětlení. 180 stupňů volného nařízení. Nastavte vhodný Úhel v závislosti na situaci.Není snadné spadnout. Vodotěsný třída lampy je IP65. Vodotěsné stupeň napájení je IP44. Snadné a pohodlné ovládání.

Související produkty