HYD XPTHC-4H Obloukového Napětí Pochodeň Výška Regulátor samostatný plazmové senzor pro plazmový řezací stroj

Nový produkt

Skladem

1000 ks

4 191.88 Kč

4 931.51 Kč

Aplikace

XPTHC-4H podporuje téměř všechny plazmové řezačky na trhu, jako Hypertherm, Thermal Dynamics...

A to podporuje všechny CNC řezání řadiče na trhu, jako Hypertherm, Burny průmyslové regulátory hladiny, nebo Mach3 takové DIY řadiče, protože XPTHC-4H může začít Automatické řízení Výšky s nebo bez Automatického povolit signál z CNC.Ale s Automatické zapnutí/vypnutí signál z CNC, THC by fungovat lépe.Základní Parametr a Funkce

Příkon:AC24V + 10%,50 hz/60 hz nebo DC24V±20%;

Motor:DC24V DC motoru;

Motorový Pohon:PWM;

Výstupní proud: 0,1 A-1,8 A;

Zatížení kapacita: Max 20W;

Pracovní teplota: -10∽60℃;

IHS: Přepněte IHS & Proximity switch IHS; nepodporují zachování szp JEHO

Pracovní způsob: zkontrolujte oblouku umožňují výstup, 200mA optická spojka OC dveře výstup

Dělič napětí poměr: 50:1 non-izolace na napětí děliče; 1:1 izolace uvnitř THC

Ovládání přesnost :±1V∽±3V,závisí na motor a zvedák uživatele.

Rychlost zvedání:1000 mm/min ∽ 3000mm/min(Obraťte se na dodavatele, pokud to překročí rozsah rychlosti);

Obloukové Napětí zazvonil:50V∽250V,

Přes ochranu:PWM nastavení, aktuální zpětnou vazbu;

Max speed test:12000mm/min( souvisí to s nastavením na zvedáku rychlost a motor je začít napětí a citlivost)

XPTHC-4H je nejnovější design THC, speciální přenosných CNC řezací stroj a malé lavice typ stroje, s 32 procesory ARM, a podobné obvod výška ovládání spolu.

Funkce:

1, instalace: uživatel mohl nainstalovat THC je ovládací panel na pracovní rozhraní, nebo ji nainstalovat na pohodlné ovládání místo.Nasaďte hlavní tělo na vhodné stanice.

2, výška řadič: mohl změnit auto řezací výška kdykoliv

3, dva režimy nastavení arc volt:

A, Nastavení arc volt režim: nastavení nastavení arc volt na ovládacím panelu, ať THC práce na nastavení oblouku volt stav.Je to tradiční způsob práce.

B, odběr vzorků arc volt je nastavení arc volt: když THC ovládání hořáku dokončit JEHO a plazmy start a CNC řídicí otevřít AUTO signál THC a THC bude testovat oblouku hodnotu jako nastavení oblouku, když na začátku je AUTO stavu.Je vhodný pro některé malé plazmy.

4, Vysoká Citlivost: nastavení THC je citlivost, mohl realizovat arc volt změnit 1V, oblouku se výstupní napětí změní 1,5 V~4V, a nedochází k vibracím.Takže zvedáku začít napětí je uzavřen vztahující se k THC je citlivost, Naše zvedáku začít napětí je 1,5 V ~2V.

6, Dobré stabilní: XPTHC-4H má 5 sad izolace v sobě sílu, aby si uvědomili I/O izolace; odběr vzorků arc volt izolace; pohon izolaci; a kontroly izolace.

XPTHC-4H je s plnou funkcí Stand alone Obloukového Napětí Pochodeň Výška Správce.Ale jak je to s malým tělem, motor zvedák by měl být menší než 20W na přenosných CNC řezací stroj, lehké portálové stroje a malé lavice typ stroje atd.

Štítky: fanuc power, sh hc30 výšky plazmového hořáku regulátor, cnc řídicí plazma, desky pro svařování stroj, ovládání plazmy, děti skla, plazmový hořák výška, plazmové řezací stroje, přenosné cnc, plazmové řezačky cnc stroje, cnc plazmové thc
Číslo Modelu XPTHC-4H
Značka TECNR

Napsat recenzi

HYD XPTHC-4H Obloukového Napětí Pochodeň Výška Regulátor samostatný plazmové senzor pro plazmový řezací stroj

HYD XPTHC-4H Obloukového Napětí Pochodeň Výška Regulátor samostatný plazmové senzor pro plazmový řezací stroj

0 Recenze
944.42 Kč

Top prodej HF kabel pro kapacitní pochodeň výška řadič CHC-400 Balení seznam : HF kabel 1KS .nejsou zahrnuty v jiných částech , pokud potřebujete další díly , prosím, kontaktujte nás, inadvance. HF kabel je použít pro CHC-400 kapacitní THC .

1 Recenze
2 182.65 Kč

SF-HC25G obloukového napětí výška řadič CNC plazmové řezací stroje nastavovač výšky SF-HC25G Výšky Plazmového Hořáku Regulátor je pochodeň výška automatická řídicí modul speciálně navržený pro přenosné plazmové řezací stroje. SF-HC25G výšky plazmového hořáku regulátor je snadno ovladatelný, snadné ladění,

1 Recenze
2 650.99 Kč

XC-E4AD2DA-H XC-E4AD2DA-B-H XINJE XC Series PLC Analogový Modul AI4 AO2 nové v krabici Funkce XC series PLC přizpůsobí analogový vstup a výstup p rozšiřující modul, včetně 4-bod vstupu a 2-bodový výstup specifikace. XC series PLC lze obecně rozšířit 7 modulů. Napájení specifikace: DC24V 14-bit

Související produkty